LVRU
Meklēt visā veikalā  
PREČU KATEGORIJAS
KONTAKTItālr.
+371 26621457+371 26621457

Pasūtījumi, jautājumi: 
darba dienās 9.00-18.00

Adrese korespondencei:
Rīga, Rūpniecības iela 9, LV-1010

e-pasts info@salonsgalerija.lv


 facebook

Follow @salonsgalerija_

PREČU PIEGĀDES NOSACĪJUMI

Pasūtījuma apmaksa

Visas cenas norādītas ar 21% PVN. 

Preču cenā neietilpst piegādes izmaksas. Piegādes izmaksas ir norādītas atsevišķi. Pasūtījumiem par summu virs Eur 28 BEZMAKSAS piegāde ar kurjeru visā Latvijā, Lietuvā,  Igaunijā.

Par precēm Jūs varat norēķināties divos veidos, izvēlieties sev ērtāko:

1)     Priekšapmaksas pārskaitījums uz „Salons Galerija” SIA bankas kontu (pēc pasūtījuma apstiprināšanas izsūtam rēķinu apmaksai). Maksājot ar pārskaitījumu, piegāde ar kurjeru 1-2 darba dienu laikā vai izņemt mūsu ofisā, Maskavas ielā 14, Rīgā.
2)     Maksājot kurjeram skaidrā naudā vai ar norēķinu karti pasūtījuma piegādes brīdī. Piegāde ar kurjeru 1-2 darba dienu laikā.
 

Preču piegāde

Pasūtījumi tiek piegādāti uz visām Eiropas Savienības valstīm.

Piegāde Latvijā, Lietuvā un Igaunijā tiek īstenota 1-3 darba dienu laikā.

Pasūtījumiem par summu virs EUR 28 bezmaksas piegāde ar kurjeru visā Latvijā, Lietuvā,  Igaunijā.

Pasūtījumiem par summu, kas nesasniedz EUR 28, piegādes izmaksas:

  • Rīgā EUR 2.13,
  • citur Latvijā EUR 5.69,
  • Igaunijā un Lietuvā EUR 9.96.

Par piegādi uz citām  ES valstīm – sazinieties ar mums par izmaksām +371 26621457+371 26621457.

Pārdevējam ir tiesības atkāpties no augstāk minētajiem piegādes termiņiem, ja norādītā piegādes adrese ir kļūdaina, vai, ja adresāts neatrodas norādītajā adresē un nav sazvanāms.

Jūsu pirkums, pirms nodošanas kurjeram, tiek iesaiņots kartona kastē, vai citā preces transportēšanai piemērotā iepakojumā un tam tiek pievienoti pavaddokumenti.


Pasūtījuma pieņemšana no kurjera

 Pieņemot sūtījumu no kurjera, lūdzam ievērot zemāk minētos ieteikumus:

• Pirms parakstīšanās par saņemšanu vienmēr pārbaudiet sūtījuma paku skaitu un to saturu saskaņā ar preču pavaddokumentiem.

• Ja sūtījuma iepakojums izskatās bojāts, lūdzu atzīmējiet to piegādes dokumentos - pirms ar parakstu apstiprināt sūtījuma saņemšanu.

• Ja ir bojāts kāds no produktiem, lūdzu saglabājiet oriģinālo iepakojumu un nekavējoties zvaniet uz mūsu biroju +371 26621457+371 26621457.

• Ja sūtījums ir bojāts un Jūs to atsakāties pieņemt, lūdzu nekavējoties zvaniet uz mūsu biroju +371 26621457+371 26621457.

Personas dati

· Klienta dati, kas veicot pasūtījumu tiek iesniegti Salons Galerija (vārds, uzvārds, personas kods, adrese, e-pasta adrese, telefona numurs) tiek saglabāti Salons Galerija interneta veikala klientu datu bāzē un tiek izmantoti tikai pirkuma līguma izpildei. Salons Galerija atstāj sev tiesības sūtīt klientam informāciju uz e-pasta adresi par jaunumiem un īpašajiem piedāvājumiem. Klients ir tiesīgs pieprasīt izdzēst savus datus no Salons Galerija datu bāzes.

· Klienta ievadītie personas dati netiek izpausti trešajām personām, izņemot, ja to pieprasa Klienta izvēlētais piegādes un tiesībaktos paredzētajos gadījumos. 

Citi nosacījumi

Ja jūsu izvēlētā prece pasūtīšanas brīdī nav noliktavā un nevar tikt piegādāta atrunātajā termiņā, tad „Salons Galerija” SIA nekavējoties par to jūs informē un atgriež maksājumu uz jūsu kontu, ja samaksa par to ir veikta kā priekšapmaksa.

Pircējs nes pilnu atbildību par informāciju, kuru viņš sniedz, veicot  pasūtījumu. Ja adresāta dati ievadīti kļūdaini vai neprecīzi, pārdevējs nenes atbildību par preces nepiegādāšanu.

Produktu attēliem ir ilustrējoša nozīme un tie var atšķirties no reālā produkta.

Atteikuma tiesības tiek realizētas saskaņā ar Informācijas sabiedrības pakalpojumu likumu, Patērētāju tiesību aizsardzības likumu.

Strīdīgie jautājumi starp pārdevēju un pircēju tiek risināti saskaņā ar LR Patērētāju tiesību aizsardzības likuma normām un atbilstoši reglamentējošajiem MK noteikumiem Nr.631. „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu”.

Pirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Ātrie kredītiPirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Ātrie kredīti
Meklē preces Latvijas interneta veikalos
Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali